Шановні майбутні користувачі сайту

дистанційного навчання!

 

Для входу в систему дистанційного навчання (ДН) http://moodle.onaft.edu.ua, де розташовані дистанційні курси, необхідно спочатку зареєструватися. При цьому треба дотримуватись Правил користування сайтом ЦДН. Реєстрація нових користувачів системи (як викладачів, так і студентів) здійснюється тільки адміністратором системи ДН. При реєстрації Вас як викладача курсів адміністратор зв’язує Ваш обліковий запис з тими курсами, що Ви викладаєте. Реєстрація студентів також здійснюється адміністратором згідно зі списками, які подають викладачі курсів. Логін і пароль можна отримати, використовуючи контактні данні сайту (вкладка «Контакти») або безпосередньо в ауд. № 419 або 418, вул. Дворянська, 1/3.

Увага. На деякі курси системою Moodle передбачений гостьовий вхід, який не потребує логіна і пароля. Для цього достатньо на стартовій сторінці натиснути на кнопку «Увійти як гість». В даний момент такі курси відсутні.

Після реєстрації:

Набираємо в адресному рядку браузера адресу сервера в Інтернет - мережі, на якому розташована система (в даному випадку, http://moodle.onaft.edu.ua). Краще використовувати браузер - Mozilla Firefox. Для того, щоб увійти в систему, необхідно ввести Username (ім’я користувача або логін) і Password (пароль).

ВАЖЛИВО!

Логін – регістр не має значення.

Пароль- регістр має значення.

forma vhoda1

Після входу в систему в верхньому правому куті з’явиться строчка з вашим іменем: «Ви зайшли під ім’ям: ваші ім’я та прізвище», а також посилання – «Вихід», яке використовується для завершення сеансу. Далі треба знайти необхідну дисципліну, після чого користуватись всіма матеріалами.