logo

Центр Дистанційного Навчання (ЦДН).

Дистанційні курси http://moodle.onaft.edu.ua

 

Дистанційне навчання - це технологія, що базується на принципах відкритого навчання, яка широко використовує комп′ютерні учбові програми різного призначення і створює за допомогою сучасних телекомунікацій інформаційне освітнє середовище для вивчення навчального матеріалу і спілкування.

В ОНАХТ створений Центр дистанційного навчання (ЦДН), який дозволяє самостійно вивчити ряд дисциплін, що викладаються в академії.

Всі бажаючі, а особливо студенти заочної форми навчання, можуть використовувати навчальні матеріали. Це дозволить їм, не витрачаючи час і кошти на приїзд в ОНАХТ, через мережу Інтернет отримати робочі програми і конспекти лекцій по дисциплінам, виконати практичні та лабораторні роботи, контрольні завдання і тести. Результатом стає атестація по відповідним дисциплінам.

Для запису на дистанційне навчання слід звернутися до директора Центру Корнієнко Юрія Костянтиновича за телефонами:

 (048) 720 91 70 (роб.тел.)

(067) 934 99 41

(095) 934 70 89 (моб.тел.)

або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Для роботи з навчальними матеріалами необхідно пройти реєстрацію і отримати персональні логін та пароль доступу. Далі, дотримуючись правил користування, студенти звертаються до навчальних матеріалів, розміщених на сайті ЦДН.

Приєднуйтесь до нас, приєднуйтесь до технології навчання 21 сторіччя.

Адреса: 65065, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, кім. 419, 418.

Сайт Центру дистанційного навчання ОНАХТ: http://www.dlc.onaft.edu.ua.

 Наша електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..